Amerika Birleşik Devletleri yaşamak ve çalışmak için ve nihayetinde hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlar için hâlâ bir numaralı varış noktası olmaya devam ediyor. Her yıl binlerce kişi Amerika Birleşik Devletleri Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’ne girmek için başvuruda bulunuyor. Son yıllarda Florida eyaletinde göçmenlik hukuku davalarında hızlı bir artış gözleniyor.
Şu anda, yabancı uyruklu bir kişinin Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmesinin, ister ziyaret, ister çalışma, ister kalıcı olarak ikamet etme olsun, çeşitli yolları vardır. Başvuru nedeni ne olursa olsun başvuru süreci son derece karmaşık ve uzun olabiliyor. Bu nedenle, zamanında ve başarılı bir şekilde çözmeyi istediğiniz bir göçmenlik sorununuz varsa, size yardımcı olacak kalifiye ve kendini kanıtlamış bir Florida göçmenlik avukatından yardım almayı düşünmelisiniz.

Florida göçmenlik avukatı ne iş yapar?

Göçmenlik avukatları, oldukça karmaşık olan göçmenlik hukuku konularında size yardımcı olabilir.

Neden göçmenlik hukuku avukatıyla çalışmalısınız?

Göçmenlik avukatlarımız, göçmenlik sürecindeki karmaşık terminoloji konusunda uzmanlaşmıştır.  ABD göçmenlik yasaları ve usulleri sıklıkla değişmektedir. Göçmenlik avukatlarımız, son değişiklikleri göz önünde bulundurarak sizlere tavsiyelerde bulunacaktır.  Ayrıca, konuyu tüm ayrıntılarıyla ele alarak, size en uygun vizeye başvurmanız ve bu vizeyi almanız için yapılması gerekli işlemler konusunda size yardımcı olacaktır.