Boyer Hukuk Bürosu, P.L. Avukatı Francis M. Boyer, Esq., Kurul Onayı ile Florida Barosu tarafından Uluslararası Hukukta Uzman olarak kabul edilmiştir.

Kurul Sertifikası

Kurul Sertifikasyonu, Florida Barosu tarafından bir avukatın kendi özel hukuk alanındaki yetkinliği ve deneyimine ilişkin verilen en üst düzey değerlendirmesidir. Yalnızca Kurul Onaylı Avukatların, yasal kimlik bilgilerine atıfta bulunurken Uzman, veya Kurul Onaylı Uzman (B.C.S.) terimlerini kullanmasına izin verilir.

Uluslararası Hukuktaki deneyimlerinin reklamını yapan diğer Avukatlardan sakının. Uluslararası Hukuk Kurulu Onay Belgesi farklıdır ve Avukat Boyer’in de üyesi olduğu Uluslararası Barolar Birliği’ne üye olmaktan daha fazla şartı barındırır.

Bay Boyer, 1 Ocak 2020 itibariyle Florida Eyaletindeki 90.000’den fazla avukat arasında Florida Baro Kurulu Sertifikalı 51 Uluslararası Avukattan biridir. Florida, Uluslararası Hukukta uzmanlık sertifikası sunan ülkedeki TEK eyalet olduğundan, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin tamamında 1 milyondan fazla sayıdaki avukat arasında sadece 51 Florida Barosu Sertifikalı Uluslararası Avukattan biridir.

Florida Barosu’nun Kurul Sertifikasyonu sloganı: “Profesyonellik için Değerlendirildi, Uzmanlık için Test Edildi”.

Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifikasyonu

Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifika Sınavı aşağıdakileri içerir:

  • İş Amaçlı Göçmenlik
  • Uluslararası ticari işlemler
  • Uluslararası davalar (Davacı veya Davalının yurtdışında olması veya bir Yabancı Yargı Kararının Yerlileştirilmesi gibi)
  • Uluslararası vergilendirme
  • Gümrük Hukuku
  • Ve daha fazlası…

Uluslararası Hukuk Kurulu Onaylı Avukat Tutmanın Faydaları

Florida Yüksek Mahkemesi uyarınca, Florida Barosu, Uluslararası Kurul Onaylı Avukatlar için katı şartlar belirlemiştir. Avukatların yapmaları gerekenler:

  • Uluslararası Baro Sınavında geçer not almak;
  • Uluslararası Hukuk alanında en az beş (5) yıllık deneyime sahip olmak;
  • Uluslararası Hukuka önemli katılım göstermek;
  • Diğer avukatlardan Uluslararası Hukuktaki yeterliliklerinin yanı sıra karakterlerini, etiklerini ve hukuk uygulamasındaki profesyonelliklerini belirten emsal değerlendirmeleri sağlamak.

Kurul Onaylı Avukatlar ayrıca Uluslararası Hukuk Sertifikasyonunun hukuk eğitimi şartlarını da karşılamalı ve konuyla ilgili mevcut bilgilerini genişletmek için hukuk eğitimi kurslarına devam etmelidir.

Bu şartlar, Uluslararası Avukat arayanlara yardımcı olmak için yasalaştırılmıştır. Uluslararası Hukukta Kurul Onaylı bir Uzmanı işe alarak, başka hiçbir yerde bulamayacağınız ölçüde bir profesyonellik ve bilgi standardını garantilemiş olursunuz.