Boyer Hukuk Bürosu, PL’in baş avukatı olan Francis M. Boyer, Esq Florida Barosu tarafından verilen Uluslararası Hukuk Uzmanı olarak Kurul Sertifikasına sahiptir.

Kurul Sertifikası

Kurul Sertifikasyonu, Florida Barosu’nun avukatın kendi hukuk alanındaki yeterliliği ve deneyimine ilişkin en yüksek değerlendirme seviyesidir. Yalnızca Kurul Sertifikalı Avukatlar, yasal bilgilerinden söz ederken uzman veya Kurul Sertifikalı Uzman (BCS) ibarelerini kullanabilirler.

Uluslararası Hukuk alanındaki deneyimlerini ilan eden diğer avukatlara dikkatle yaklaşınız. Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifikasyonu, Avukat Boyer’in aynı zamanda üyesi olduğu Uluslararası Barolar Birliği üyesi olmaktan farklıdır ve daha fazla şartı yerine getirmeyi gerektirir.

Avukat Boyer, 1 Ocak 2020 itibariyle Florida Eyaletindeki 90.000’den fazla avukattan yalnızca 51 Kurul Sertifikalı Uluslararası Avukattan biridir. Florida, uluslar arası hukukta bir uzmanlık sertifikası sunan tek eyalet olduğu için, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 milyondan fazla avukattan sadece 51 Kurul Sertifikalı Uluslararası Avukattan biridir.

Florida Barosunun Kurul Sertifikasyonuna yönelik sloganı “Profesyonellik için değerlendirildi, Uzmanlık için test edildi” olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifikası

Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifika Sınavı aşağıdakileri içerir:

  • İş Amaçlı Göçmenlik
  • Uluslararası ticari işlemler
  • Uluslararası davalar (Davacı veya Davalı’nın denizaşırı olduğu veya bir Yabancı kararın iç hukuka kabul edilmesi gibi)
  • Uluslararası vergi
  • Gümrük Hukuku
  • Ve daha fazlası…

Uluslararası Hukuk Kurulu Sertifikalı Avukat Tutmanın Yararları

Florida Yüksek Mahkemesi denetiminde Florida Barosu, Uluslararası Kurul Sertifikalı Avukatlar için zorlayıcı şartlar getirmiştir. Söz konusu avukatlar:

  • Uluslararası Baro Sınavından başarılı bir not almalı
  • Uluslararası Hukukta asgari beş (5) yıllık deneyime sahip olmalı
  • Uluslararası Hukukta önemli bir katılım göstermeli
  • Uluslararası hukuktaki yetkinliklerinin yanı sıra avukatlık mesleğini yaparken göstermiş oldukları nitelikleri, ahlakları ve profesyonelliklerini belirten ve diğer avukatlardan akran değerlendirmesi sunmalı

Ayrıca, Kurul Sertifikalı Avukatlar, Uluslararası Hukuk Sertifikasyonunun yasal eğitim şartlarını yerine getirmeli ve konu hakkındaki mevcut bilgilerini genişletmek için hukuki eğitim kurslarına katılmaya devam etmelidir.

Mezkur şartlar, Uluslararası Hukuk alanında Uzman Avukat arayanlara yardımcı olmak için yasalaştırılmıştır. Uluslararası Hukuk alanında Kurul Sertifikalı bir Uzman tutarak, başka hiç bir yerde bulamayacağınız standartlarda profesyonellik ve bilgi birikimini garanti altına alırsınız.