Göçmenlik İş Planı Hizmetleri

göçmenlik iş planı, e-2 yatırımcı vizesi, abd işletme karları,

İş planları o kadar önemlidir ki, ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Servisi (USCIS), onları E-2 yatırımcı vizesi için resmi bir gereklilik haline getirmiştir. Geleneksel iş planları, yaratıcılığa biraz daha izin verse de, göçmenlik iş planı biraz daha zor ve katıdır. Göçmenlik iş planı hizmetleri, ABD Göçmen Bürosunun görmek istediği şeyin net ve ayrıntılı bir taslağını oluşturur.

İyi Bir İş Planı Oluşturmak

Düzenli bir iş planı, işletmenizin geleceğinin resmi bir ifadesidir. İşletmenizin hedeflerinin, bunların nasıl başarılabilir olacağının ve onlara ulaşma planlarının yazılı bir açıklamasıdır. Ayrıca, bu hedeflere ulaşmaya çalışan kuruluş veya ekip hakkında arka plan bilgileri de içerebilir. Etkili bir iş planı, kapsamlı araştırma ve planlama gerektirir. Şirketiniz için beyin fırtınası yapmak ve iyi bir plan oluşturmak için büyük şanstır.

İş planının amacı, sizi şirketinizin geleceğini planlamaya ve tahmin etmeye yönlendirmektir. Ayrıca sizi kendinize bazı zor sorular sormaya zorlar. Üç ila beş yıl içinde şirket ne durumda olacak? Hangi kaynaklara sahip olacak? Nerede bulunacak? Kârlar ne olacak ve paylaştırılacaksa nereye tahsis edilecek?

Birçok yatırımcı, ciddi bir yatırım yapmayı düşünmeden önce bir işletmenin iş planını incelemekte ve dikkatle tetkik etmektedir. İhtiyaç duymasanız bile bir iş planına sahip olmanın iyi bir fikir olmasının nedenlerinden sadece biri budur.

Göçmenlik İş Planının Önemi

Göçmenlik iş planı, önümüzdeki beş yıl için öngörülen giderleri ve kârları içermeli ve yatırımcının önemli bir yatırım yapma niyetinde olduğunu göstermelidir. Ayrıca işletmenin bu beş yıl içinde kârlı olma kapasitesini de kanıtlaması gerekir. Başka gerçek “kılavuz” yoktur, bu nedenle başvuru sahipleri genellikle “önemli bir yatırımın” ne anlama geldiğini tahmin etmekten vazgeçerler. Boyer Hukuk Bürosu, başarılı göçmenlik iş planları oluşturmak için kanıtlanmış güvenilir bir kaynaktır. Firmamız defalarca, onaylanan türden göçmenlik iş planı oluşturma deneyimine sahiptir.

Geleneksel iş planından daha katı olsa da, göçmenlik iş planı bazı gerçek faydalarla birlikte gelir. Bu faydalar normal iş planına göre iki misli olabilir, yatırımcıları çekmek için kullanılabilir ve doğrudan bir E-2 Yatırımcı Vizesine yönlendirir.

Boyer Hukuk Bürosu, başlangıç ​​planlarından büyüme planlarına ve göçmenlik planlarına kadar her türlü iş planını oluşturmada uzmanlaşmıştır. En basit iş fikrinden en karmaşık yapı ve stratejiye kadar iş planları oluşturuyoruz.

Göçmenlik iş planı hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, hemen bugün Boyer Hukuk Bürosu ile iletişime geçin.