PetNup Anlaşması Yapmanın Faydaları

PetNup Anlaşması Yapmanın Faydaları, ortak velayet, boşanmada evcil hayvan velayeti, çocuklar ev hayvanları,

PetNup’lar büyüyen bir trend, ancak PetNup anlaşması tam olarak nedir ve bir PetNup anlaşması yapmanın faydaları nelerdir? İşte bir Petnup’a sahip olmanın avantajlarından sadece birkaçı.

Evcil hayvanınız var mı? Evleniyor musunuz? Evet cevabını verdiyseniz, evlilik öncesi anlaşmanın evcil hayvan versiyonu olan bir petnup sözleşmesi düşünmenin tam zamanıdır.

Bu, bir ayrılık durumunda mahkeme salonundaki çatışmaları en aza indirgemek ve zaten acı veren bir deneyime çekişmeyi de eklememek için seçilecek iyi bir yoldur.

Dolayısıyla, örneğin bir köpeğiniz varsa ve evleniyorsanız, avukatlar evlenmeden önce köpeğin kimde kalacağına karar vermenizi önerir, böylece daha sonra boşanırsanız, küçük dostumuzun bakımı da garanti altına alınmış olur.

Bir petnup’a sahip olmanın birkaç faydası vardır, bu yüzden petnup trendine geçmenin en büyük üç nedeninden birini öğrenmek için okumaya devam edin. Köpeği olan ve ayrılan yirmi çiftten birinin köpeği apayrı bir yerde yaşamak zorunda kalıyor, biliyor muydunuz?

Ortak Velayet Çıkartın

Eğer köpeğiniz varsa, ailenin bir parçası olduklarını ve dört ayaklı tüylü çocuğunuzu asla kaybetmek istemeyeceğinizi bilirsiniz.

Bir petnup anlaşması, partnerinizle aranızda problem olmadığı dönemde karar vermenize imkan sağlar. Diğer bir deyişle, ilişkiniz iyi giderken taslağı hazırlayacak ve imzalayacaksınız, bu da genellikle evliliğinizin yürümemesi durumunda evcil hayvanınız için uygun ortak velayet planına izin verir.

Partnerinizle aranızdaki şeyler zamanla değişirse, petnup, başlangıçta üzerinde anlaşmaya varılan şartlar ve koşullar altında kalır. Bu nedenle, ilişkiniz ne kadar problemli hale gelirse gelsin, küçük arkadaşınız her iki ebeveynin sevgi dolu bakımı altında kalacaktır.

Yavru Köpeğiniz Hep Mutlu Yaşasın

Evcil hayvanınızın ilişkideki insanlardan biriyle daha yakın bir ilişkisi varsa, hep o kişiyle beraber kalmak evcil hayvanın yararına olabilir. Bunu Petnup’ta belirtin!

Köpeği yürüyüşe çıkaran, besleyen, veterinere götüren kişi sizseniz, muhtemelen birincil bakıcı olarak kalmalısınız, böylece sizinle partneriniz arasındaki ilişkiden bağımsız olarak evcil hayvanınız hep mutlu kalır.

Kimin velayete sahip olacağına karar veremiyorsanız, tavsiye verebilecek ve petnup anlaşmasını hazırlayabilecek bir profesyonele danışmayı düşünün.

Çocuklar için velayet

Çocuklarınız varsa, muhtemelen zamanla tüylü kardeşleriyle özel bir ilişki kurmuşlardır. Bu nedenle, onları dört ayaklı erkek veya kız kardeşlerinin yanında tutmak genellikle çocukların da çok yararınadır.

Siz ve partnerinizin ayrılması durumunda köpeğin kimde kalacağına karar verdiğinizde bunu bir petnup anlaşmasında açıklayabilirsiniz. Ebeveynlerin çoğu, boşanma söz konusu olduğunda çocuklarını olabildiğince fazla üzüntüden korumak ister, bu nedenle köpeğin çocuklarınızla birlikte kalacağını belirten bir petnup düşünün. Çocuklar bir ayını bir ebeveynin evinde ve sonraki ayı diğerinin evinde geçirirse, köpek de birlikte gidecektir.

Petnup’ın En İyisi

Petnup anlaşmaları, siz ve eşiniz birbirinizle mutlu ve hemfikirken sevgili evcil hayvanlarınız için uygun kararlar vermenin harika bir yoludur. İşlerin kötüye gitme ihtimaline karşı bir petnup oluşturmak en iyisidir. Sonuçta, partnerinizin tüylü bebeğinizi size karşı kullanmasını istemezsiniz.

Bir evcil hayvanınız varsa ve evleniyorsanız, bizimle iletişime geçin, böylece bir petnup’ın sizin için uygun olup olmadığını ve eğer uygunsa ona nelerin anlaşmaya dahil edilmesi gerektiğini tartışabiliriz.