Yeni Yılda Yeni İş Girişimleri

Yeni Girişim Kuruluş Hizmetleri, ticari büyüme, yasal uyumluluk ve ihtiyaçlar, yeniden yapılandırma, deneyimli ticaret avukatı, yüksek rekabet

Boyer Hukuk Bürosu olarak biz, bir kapı kapandığında diğer kapının açıldığına inanıyoruz. Yeni Yılda Yeni İş Girişimleri İçin Kuruluş Hizmetlerimiz vasıtasıyla, 2020’ye (ve yanında götürdüğü sevilen ünlülere) veda ediyor, 2021 yılında yeni heyecan verici girişimler başlatmayı iple çekiyoruz.

Hiç kendi işinizi kurmayı düşündüğünüz ama tam olarak nereden başlayacağınızı bilemediğiniz oldu mu? Bir işletme için gerçekten iyi bir fikriniz var, ancak yasal yönleri nasıl yöneteceğiniz konusunda kılavuzluğa mi ihtiyacınız var? Büyüme ve devam eden yasal uyumluluk adına yeniden yapılandırma veya beyin fırtınasına ihtiyacı olabilecek mevcut bir işletmeniz mi var?

Şirket kuruluş hizmetleri nihayet pazarları test etmek için heveslendiğiniz işletmenizi kurmaya yardımcı olacaktır. Bu hizmetler de muhtemelen vergiden düşülebilecektir.

Dahası, işletme yapısı, kurumsal belgeler vasıtasıyla değiştirilebilen bir şeydir. Bir şirket için, tecrübeli bir avukat, arzu edilen yapıyı yansıtmak adına bir hissedarlar sözleşmesi hazırlayacaktır. Avukat, “tüzel kişilik perdesini aralamamak” için kurumsal formalitelere nasıl uyulacağı konusunda da tavsiyede bulunabilir.

Örneğin, kurumu yeniden yapılandırmak için yetkililer ve müdürler arasında bir toplantı yapılması ve toplantının tutanağının tutulması gerekebilir.

Birçok mevcut ve potansiyel işletme sahibi, şirketin mevzuata ve yasalara uyum seviyesini yeterli seviyede araştırmamaktadır. Bu, uyum departmanına yatırım yapmaya niyetli olan başka şirketlerle dolu olan yüksek rekabete sahip pazar koşullarına meydan okuyan tehlikeli bir uygulamadır.

Bir avukat, tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sağlayabilmektedir. Bugün deneyimli bir ticaret avukatıyla görüşün ve şirketinizin şu anda sahip olduğu yasal ihtiyaçları konuşun. Ücretler (varsa) ayrıca vergiden düşülebilir.