Günümüzde küresel ekonomi, hukuk profesyonellerinin yerel sorunların uluslararası faktörlerden nasıl etkilenebileceği konusunda her zamankinden daha dikkatli olmalarını gerektirmektedir. Boyer Hukuk ekibi, yerel Florida düzeyinde uluslararası hukukta benzersiz bir deneyime sahiptir. Kurucu avukat Francis M. Boyer, sadece sayılı birkaç avukatın sahip olduğu Uluslararası Hukuk Uzmanı Sertifikasına (BCS) sahiptir.

Ekibimiz, Florida’da hem ticari hem de kişisel çıkarları olan müşterilerimiz için en iyi sonuçları elde etmek için Florida’daki yerel düzeyde küresel yeteneklerimizden yararlanabilir. Etkili bir sınır ötesi, iş birliğine dayalı yasal ağ ile ekibimiz Amerika, Afrika ve Avrupa’daki davaları ele almaktadır. ABD ve Kanada’dan Brezilya ve Kolombiya’ya, Dubai’ye, Fransa’ya ve ötesine kadar, müşterilerimizin çıkarlarını korumak için mücadele edecek küresel kaynaklara sahibiz.

Bu sayfada bulunanlar:

Uluslararası Hukuk Uygulama Alanları

Uluslararası hukuk, hepsi en olumlu sonucu elde etmek için birden fazla uygulama alanındaki deneyimimizi kullanmayı gerektiren birçok farklı biçime bürünür. Örneğin, bir yatırım için bir E2 başvurusu da uluslararası iş ve emlak planlama uzmanlığı gerektirebilir. Boyer Hukuk Bürosu, uluslararası hukuk konularına küresel odaklı bir yaklaşımla müvekkillerimize birçok farklı şekilde yardımcı olmaktan gurur duymaktadır.

Aşağıdaki her uygulama alanında, davanızı ilerletmek için birçok farklı ilişkili uluslararası yasal işlem bulacaksınız.

Uluslararası ticaret hukuku, uluslararası aile hukuku, göçmenlik hukuku ve daha fazlasında özel deneyime sahip olan Boyer Hukuk, en karmaşık uluslararası hukuk konularını müvekkilleri adına geliştirebilir, gözden geçirebilir ve müzakere edebilir.

Florida’da Uluslararası Ticaret Avukatları

planète terre küresi, dünya gezegeni küresi, uluslararası şirketlerFlorida uluslararası ticaret hukuku avukatları, yabancı yatırım, vize, gayrimenkul, iş kurma ve diğer birçok iş konusu dahil olmak üzere çeşitli iş ihtiyaçlarına yardımcı olur. Uluslararası ticaret hukukundaki deneyimimiz hem geniş hem de geniş kapsamlıdır.

Uluslararası işletmelerin rekabet etmesine yardımcı olduğumuz konularda Florida’da bir bağlı kuruluş açmak veya uygun dağıtım veya lisans anlaşmaları hazırlamak gibi eylemler yer almaktadır. Deneyimli uluslararası ticaret avukatlarımız, uluslararası ticarette başarıya ulaşmaları ve yol haritası oluşturmalarına yardımcı olmak için yabancı işletme sahipleri ve yatırımcılara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Boyer Hukuk Bürosu olarak, başarılı sınır ötesi ortak girişimler ve diğer ortaklıkların kurulmasına, ABD Gümrüklerinden başarılı bir şekilde geçilmesine, uluslararası ticaret ve hatta karmaşık uluslararası ticari işlemlerin yönetilmesine rehberlik ettik ve yardımcı olduk. Ekibimiz, uluslararası odaklı işinizin gerektirdiği yasal ihtiyaçlar ne olursa olsun, güvenilir bir desteğe dönüşür.

ABD Gümrüğü ve Uluslararası Ticaret

İthalat ve ihracat için konteyner taşıyan konteyner gemisi, uluslararası ticaretYetenekli ABD Gümrük ve Ticaret avukatlarımız, müvekkillerimize mümkün olan en avantajlı yollarla ithalat ve ihracat yapmalarına yardımcı olurken, gerekli birçok düzenlemeye sıkı sıkıya bağlı kalmalarını sağlar. Avukatlarımız FDA tarafından yönetilen gıda ürünleri veya uygun tarife sınıflandırması gerektiren ithal mallar dahil olmak üzere müvekkilerimizin ABD’de ithalat ve ihracatta etkili bir şekilde ticaret yapmalarına yardımcı olur.

Şirketinizin Fikri Mülkiyet Haklarının Korunması

Gittikçe artan uluslararası çalışmalar, işletmenizin fikri mülkiyetinin yanlış ellere riskini getirir. Boyer Hukuk Bürosu’nun fikri mülkiyet avukatları, şirketinizin rekabet avantajlarını korumanın hukuki yollarını bilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılmak üzere mevcut veya yeni malvarlıkları etrafında güvenlik önlemleri almanıza ve üçüncü kişiler tarafından fikri mülkiyet haklarınız tehdit edildiğinde harekete geçmenize yardımcı olabiliriz.

Ticaret, Yatırım ve İstihdama Dayalı Göç

H-1B nitelikli işçi vizesi, L1 şirket içi transfer vizesi veya E2 yatırımcı vizesi gibi yatırımlarla ilgili bir vize için başvuru taslağı hazırlamak için yardıma ihtiyacınız olduğunda, Boyer Hukuk ekibi süreç boyunca size rehberlik edebilir.

Kişinin veya işletmenin uygunluğu, belirli bir yer için ilgili yasa ve yönetmeliklerin yanı sıra diğer birçok önemli husus da dahil olmak üzere davanın tüm faktörlerine bakıp, önceden kapsamlı bir araştırma yaparak, başarı şansını önemli ölçüde artırabiliriz.

Florida Emlak Sektöründe Yabancı Yatırım

Gayrimenkul Vergisine Yabancı Yatırım Yasası (FIRPTA), ABD’de sahip oldukları gayrimenkulleri satan yabancı uyruklularla ilgili ABD vergi yasasının bir unsurudur. Müvekkillerimizin yatırım fırsatları ararken en iyi yolu çizmelerine ve yatırım amaçlı gayrimenkulü elden çıkarma zamanı geldiğinde atılacak en makul adımları atmalarına yardımcı oluyoruz.

Boyer Hukuk Bürosu’nun Florida’da gayrimenkul yabancı yatırım konusunda uzmanlaşmış avukatları, müvekkillerinin FIRPTA düzenlemelerine tabi gayrimenkul işlemlerini kapatmalarına yardımcı olma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Yabancı Yatırımcılar için Veraset ve Vergi Planlaması

Florida’da yatırımları olan yabancı işletmeler ve bireyler, yatırımlarının değerini korumak için etkili stratejilere ihtiyaç duyarlar. Bu, özellikle bu yatırımlar için uluslararası miras ve halefiyet planlaması ile gerçekleşir.

Florida emlak ve vergi planlama avukatlarımız müvekkilimizin büyük resmine bakar ve daha sonra durumlarına uygun yasal bir strateji oluşturmaya yardımcı olur ve uzun vadeli başarıyı sağlamak için mümkün olan en iyi korumayı sağlar.

Uluslararası Uyuşmazlıklar ve Davalar

terazi yakın çekim, uluslararası davaDava ekibimiz, gereksiz maliyetlerden ve gecikmelerden kaçınmak için anlaşmazlıkları mahkeme dışında çözmeye çalışarak müvekkillerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmeye odaklanmaktadır. Arabuluculuk, tahkim veya özel yargılama gibi alternatif uyuşmazlık yöntemlerini kullanarak, dostane bir çözüm getirmek için çalışıyoruz. Bununla birlikte, dava açılması gerektiğinde, ekibimiz en karmaşık uluslararası davalarda bile oldukça deneyimlidir.

Uluslararası arabuluculuk ve tahkimde etkili olmak, hem Florida’da hem de yurtdışındaki yasal nüansları anlayabilmeyi gerektirir. Ekibimiz, davaların başarılı bir şekilde arabuluculuğunda ve bağlayıcı tahkimi güvence altına almanın yollarında inanılmaz bir deneyime sahiptir. Ayrıca, ekibimiz uluslararası dava gerektiğinde etkili yasal stratejiler oluşturmak için deneyimli ve tamamen hazırdır. Hem kişisel hem de ticari tecrübeyle, dava ekibimiz müvekkillerimizin hedeflerine ulaşmaları için en avantajlı yolları aramalarına yardımcı olmaya hazırdır.

İster bir ortaklık anlaşmazlığı ister ev sahibi/kiracı anlaşmazlığı veya herhangi bir sözleşmeye dayalı anlaşmazlık yaşıyor olun, Boyer Hukuk Bürosu haklarınızı korur ve en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olur.

Uluslararası Uyuşmazlıklar ve Davalar ile ilgili ek uygulama alanları şunları içerir:

Uluslararası Etkileri Olan Florida Aile Hukuku Davaları

Florida’daki uluslararası aile hukuku öncelikle sınır ötesi boşanmalar ve uluslararası velayet anlaşmazlıkları yoluyla ailelere yardım etmeye odaklanmıştır, ancak aynı zamanda veraset ve miras ile de ilgilenir.

Ekibimiz, müvekkillerimizin hak ettikleri çözümü aramalarına yardımcı olmak için en zor uluslararası aile hukuku davalarını bile ele alma konusunda uzmandır.

Uluslararası Boşanma

Yabancı uyruklular Florida’da boşanma davasına dahil olduklarında göçmenlik yasası büyük bir rol oynayabilir. Florida’daki uluslararası boşanma hukuku davaları için ekibimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere uluslararası bir boşanma anlaşmazlığını ve / veya velayet anlaşmazlığını etkileyebilecek tüm faktörlere bakacaktır:

  • Yargı yetkisi sorunları
  • Göçmenlik statüsü
  • Ülkeyi terk etmiş bir eşin boşanması
  • Evlilik rejimi
  • Gayrimenkul ve kişisel mal sorunları
  • Çocukların/bakmakla yükümlü olunan kişilerin velayeti
  • İştirak ve yoksulluk nafakası
  • Evlilik öncesi bir anlaşmanın uygulanması gibi özel hususlar

Uluslararası Çocuk Velayeti ve Çocuk Nafakası

Uluslararası velayet davaları, farklı ülkelerin yargı yetkileri devreye girdikçe artan karmaşıklık kazanmaktadır. Ebeveynin uluslararası çocuk kaçırması, göçmenlik statüsü söz konusu olduğunda velayet sorunları -tüm bu yasal konular, dostane bir çözüm getirmek için yargılama boyunca azami özen ve dikkat gerektirir.

ABD Dışişleri Bakanlığı’na göre, uluslararası ebeveyn çocuk kaçırma, “bir çocuğun, başka bir ebeveynin veya vasinin velayet haklarını ihlal ederek alışılmış ikamet ettiği ülke dışına çıkarılması veya alıkonulmasıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, bunun ilgili çocuklar üzerinde son derece zararlı sonuçları olabilir ve bir ebeveynin çocuklarına erişme haklarını ihlal eder. Boyer Hukuk Bürosu’nda, uluslararası velayet davalarını çok ciddiye alıyoruz ve ebeveynlere süreç boyunca hak ettikleri desteği sağlıyoruz.

Sınır Ötesi Veraset ve Miras

Hem yerleşik yabancılar hem de ABD dışındaki ve ABD vatandaşı olmayan kişilerin, ikamet ettikleri ülkede ve ayrıca vefatı anında Florida Eyaleti sınırları içinde mülkleri varsa, Florida’da mülklerinin denetlenmesi gerekecektir. Boyer Hukuk Bürosu, yabancı uyruklular için Veraset ve Miras konusunda uzmanlaşmıştır.

ABD Vatandaşı Olmayanlar için Veraset ve Miras

Uluslararası Hukuk’taki bir diğer yaygın uygulama alanı, yerleşik olmayan yabancılar ve yerleşik yabancılar (yeşil kart sahipleri) dahil olmak üzere ABD vatandaşı olmayanlar için veraset ve miras konularıdır. Florida’da yerleşik olmayan veya ikamet eden bir yabancının vefatı meydana geldiğinde, sahip oldukları mülk verasetin onaylanmasından geçecek ve Florida Kanunları’na tabi olacaktır. Başka bir husus, Florida Eyaleti’nde yabancı bir vasiyetnamenin onaylanma süreci olabilir. Bu davalar müvekkiller açısından mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için hem Florida hem de uluslararası emsal kararların dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirir.

Dünyamız her zamankinden daha fazla birbirine bağlıdır ve karmaşık aile hukuku konuları, güvenilir bir uluslararası aile hukuku avukatının deneyimini ve taahhüdünü gerektirir. Boyer Hukuk Bürosu’nun Florida uluslararası aile hukuku avukatları, müvekkillerimizin davaları için arzu edilen bir çözüm aramak için gereken tüm farklı adımlarda gezinmelerine yardımcı olur.

ABD Vatandaşının Mirasının Yabancı Yararlanıcıları için Veraset ve Miras

Florida Eyaletinde bir vasiyeti varlığı ile ve yokluğunda mirası etkileyen birçok farklı faktör vardır.  Boyer Hukuk Bürosu, hem ABD’de varlıkları olan ve yabancı hak sahipleri olan ABD vatandaşlarına hem de varlıkların ABD’de ve ABD dışında bulunduğunda ve mülkün yabancı hak sahipleri olduğunda mülk planlamasında yardımcı olur.

Sınır Ötesi Aileler için Uluslararası Miras Planlaması

Gördüğümüz gibi, yabancı varisleri olan ABD vatandaşları için miras planlaması, özellikle vergi planlamasına ek karmaşıklık katıyor. Bunun yanında, Florida’da varlıkları olan gurbetçilerin miras planlamasında vergi etkilerini belirleyebilmek için transfer vergisi kuralları, vergi anlaşmaları ve yabancı vergi kredileri gibi farklı konularda etkin bir şekilde çalışılması gerekir.

Florida’daki işletmeleri ve bireyleri etkileyen uluslararası hukuk sorunları söz konusu olduğunda ekibimizin deneyiminin derinliği ile gurur duyuyoruz. Çok çeşitli uluslararası hukuki durumda yaygın tehlikelerden kaçınmak ve mirasın çıkarlarını korumak ve ileriye dönük en iyi yolu belirlemek için gereken rehberliği sağlayacağız.

Florida’da kendilerini etkileyen uluslararası sorunlara sahip müvekkilleri temsil etmek, Francis Boyer’in uluslararası hukukta güvenilir bir uzman olarak başarıyla çalışmasına yardımcı olmuştur. İçinde bulunduğunuz durum için en iyi sonucu aramak isterseniz deneyimimizi kullanın.

Şimdi Deneyimli Bir Florida Uluslararası Avukatı ile Konuşun

Florida uluslararası hukuk dalında deneyimli avukatlarından oluşan ekibimiz sizinle görüşmeye hazırdır ve yolun her adımında yanınızda duracaktır. Ne tür bir uluslararası hukuk sorunuyla karşılaşırsanız karşılaşın, ekibimiz en iyi çıkarlarınız ve olumlu bir sonuç için savaşacaktır.

 

Ofislerimiz: Miami, Orlando ve Jacksonville.