Florida’da yabancı yatırım uygulaması, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki işletmelere ve yatırımcılara ticari işlemler, satın almalar ve vergi konularında danışmanlık yapmaya yöneliktir. Odak noktamız, müvekkillerimize etkin bir şekilde destek olmak ve uygun yatırım yapmaları için onları yönlendirmektir.

E-2 / E-1 Yabancı Yatırım Sahibi İçin Vize

Yabancı Yatırımcı vizesi nedir?
E-Yatırımcı vizesi, bireyin vatandaşı olduğu ülkenin Amerika Birleşik Devletleri ile ticari anlaşmasının olması ve bu anlaşmanın başvuruya olanak tanıması halinde bireyin Amerika Birleşik Devleti’nde ticari faaliyetlerini sürdürmesine olanak tanır. Bu vize her yıl yenilenmelidir ve yenilenme sınırı yoktur.

Yatırımcının ABD ekonomisine katkı sağlaması gerekir. Nakit yabancı yatırım miktarının belirli tutarları aşması gerekmektedir. Boyer Hukuk Bürosu düşük tutarlarda dahi vize almayı başarmaktadır.

L-1 Şirket içi Transfer Maksatlı olarak Geçici Çalışma

L-1 vizesi nedir?
L-1 vizesi, L-1 statüsü kapsamında çalışma maksadıyla Amerika Birleşik Devletleri’ne girmek için kullanılan vize belgesidir. L-1 vizeleri, hem yabancı ülkede hem de ABD’de ofisleri bulunan veya ABD’de kendi yabancı ülke çıkarlarını koruyarak yeni bir ofis açmayı amaçlayan uluslararası şirket çalışanlarına yöneliktir.

İki tür L-1 Vizesi vardır: 1) Yöneticiler ve müdürlere yönelik L-1A  ve  2) Uzmanlık bilgisi gerektiren işçiler için L-1B vizesi. Mezkur vizeler, genellikle başlangıçta üç yıllık olarak verilir.

EB5 – İstihdam Yaratan Yatırımcı

Bu vize türü, Amerika Birleşik Devletleri’nde “hedeflenen istihdam alanlarında” 500.000 dolar ve diğer alanlarda 1.000.000 dolar yatırım yapan yabancı uyruklulara yönelik yeşil kart alma yöntemidir. Yatırımcılar en az 10 iş yaratmalı veya korumalıdır.  Bir EB-5 Vizesi, ABD Vatandaşlığına giden en kısa yoldur.

Boyler Hukuk Bürosu olarak, sizinle birlikte çalışabiliriz. Bu nedenle, sizin için neler yapabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün iletişime geçin.