Jennifer Sticha Avukat

Jennifer F. W. Sticha
Ortak Avukat

Diller
English

       

Minnesota’da doğan Jennifer, Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerinde yaşadı. Minnesota Üniversitesi’nde lisans derecesi ve State Cloud Eyalet Üniversitesi’nde davranış bilimleri alanında yüksek lisans derecesi aldı. Hukuk fakültesine gitmeden önce, Deniz Suçları Araştırma Servisi’nde staj yaptı ve Amerika Birleşik Devletleri Park Polisi’nde görev yapana kadar orada çalışmaya devam etti. Daha sonra Pennsylvania Eyalet Üniversitesi Dickinson Hukuk Fakültesi’nden Juris Doktorası ile mezun oldu.

Jennifer, Dickinson’dayken Phi Alpha Delta Burr Bölüm Adaleti görevi yaptı, iki Bölge Savcılığı Ofisinde, Ordu Savaş Koleji Yasal Kurulum Bürosunda ve Birleşmiş Milletler Eski Yugoslavya için Uluslararası Ceza Mahkemesi’nde staj yaptı.

Boyer Hukuk Bürosu ekibine katılmadan önce Jennifer, Franklin ve Fulton İlçeleri’nin 39. Yargı Bölgesi Pennsylvania Common Pleas Mahkemesi’nde,  Sayın Todd M. Sponseller’in hukuk katibi olarak görev yaptı. Ayrıca yerel bir tanınmış kişisel yaralanma firmasında personel avukatı olarak çalıştı. Ayrıca Jennifer, Birleşik Devletler Ordusu Yedekleri’ne Askeri Savcı olarak katıldı. Pennsylvania, Minnesota, Florida ve Amerika Birleşik Devletleri Florida Orta Bölgesi Bölge Mahkemesinde avukatlık yapma iznine sahiptir.

Boş zamanlarında koşmayı, golf oynamayı, kano yapmayı, seyahat etmeyi ve arkadaşları ve ailesiyle vakit geçirmeyi çok sever.

Öğrenim

B.A.
University of Minnesota

M.A.Behavioral Science
St. Cloud State University

J.D. Law,
Pennsylvania State University’s
Dickinson School of Law

Devlet Barosuna Kabul

Florida
Pennsylvania
Minnesota

Mahkemeler

Tüm Florida Mahkemeleri
All Florida Federal Courts
Pennsylvania Courts
Minnesota Courts

Üyelikler

Florida Barosu
American Bar Association
Jacksonville Bar Association